17-07-2023 | категорія: Новини

Рейдерська атака - Гранік Екотехнологічна компанія

Це ще один яскравий приклад діяльності Запорізької міської ради, да пане Анатолій Куртєв  , ви вже скотились до того, що власними руками монополізуєте ринок та позови до суду підписуєте, щоб розірвати договори і платити більше, з урахуванням власних інтересів чи це доля вашого нового заступника, де ви їх тільки берете? 


 Запорізька обласна державна адміністрація / Юрій Малашко  ваші підопічні там все проблематику збирають щоб відзвітуіати до Мінекономіки, так відзвітуйте: працюємо, добиваємо, знищуємо ... як кажуть, робимо, що можемо, бо більше нічого не можемо, власне Вас це з моменту вашого призначення і не цікавило. Розумію, раніше ви тільки віджимали бізнес, така специфіка діяльності українського СБУ, але, вибачте, треба вчитись, країна змінюється.


Геннадій Дубов
Рейдерська атака - Гранік Екотехнологічна компанія :


Пане Ростислав Шурма , 
звертаюся до вас як до реального власника компанії Вельтум-Запоріжжя. Чесно кажучи, бізнес-няня з вас так собі. 
Як співробітник Офіс Президента України, який відповідає за економіку, ви маєте своїм прикладом показувати, що конкурувати потрібно чесно - тарифами, якістю послуг, не залучаючи міську раду Запоріжжя як корупційну палицю.
Пане Голтвенко, 
підкажіть, що саме Запорізька Міська Рада зробила для впорядкування поводження з відходами? Яка частка роздільного збору в місті Запоріжжя?  - відповідаю - нічого!
Що зробили, щоб зменшити кількість відходів? Чому в Запоріжжі немає компостування біовідходів (опале листя, скошена трава)? Чому в місті немає перероблення великогабаритних і будівельних відходів? 
Що зробили, щоб зменшити оплату за вивезення сміття для мешканців Запоріжжя? - Мешканці ОСББ, яких обслуговує компанія Гранік, платять в середньому 24 грн з людини, на відміну від 40 грн, які сплачивають Вельтум-Запоріжжя. 
Яку частку місто має отримувати за збір біогазу на полігоні, і продаж електроенергії, отриманої при спалюванні цього газу? - У всіх містах України, частка міста становить від 15 до 30%. А скільки отримує місто Запоріжжя? Боюся, що нуль.  
Шановні жителі міста Запоріжжя, 
міста з колишньою славетною історією, свободою, незалежністю, козацьким духом. 
Давайте не будемо мовчати, поки якесь мурло буде за нашими спинами, та за наші ж гроші подавати позови. Так не повинно бути.
Шановні підприємці міста Запоріжжя, 
не мовчіть. Корупція як рак, сьогодні вони прийшли до компанії Гранік, завтра прийдуть до вас.
------------------------
Олександр Голтвенко - заступник міського раді Запоріжжя, наше свіже  придбання, ініціатор позову.  
Ростислав Шурма - реальний власник, юридично, ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя оформлено на брата Олега Шурму. 
'Якесь мурло' - чиновник\чиновниця, коли діє всупереч інтересам громади
-------------------------
Заздалегідь перепрошую за зайві емоції, бізнесмен має бути стриманий, але накипіло. Не можу прийняти, що в розпал війни, таких страждань жителів, міська влада може займатися такими справами.

 

 

Олена Єрьоменко Facebook