06-05-2025 | категорія: Новини

Проєкт «Діалог влади та бізнесу» триває. Запрошуємо на чергову зустріч. Вона буде присвячена зеленій економіці.


Коли? П’ятниця, 9 травня, об 11:00.

Тема: «Зелений вектор бізнесу: енергоефективність, чиста енергія та екологічна відповідальність підприємництва».

Що на вас чекає?

Під час зустрічі ви зможете обговорити актуальні питання та виклики, що стоять перед підприємствами у контексті екологічної модернізації:

  • впровадження енергоефективних рішень;

  • розвиток відновлюваної енергетики (сонячної, вітрової, біоенергетики);

  • дотримання природоохоронного законодавства;

  • оцінка впливу на довкілля (ОВД) в рамках нових проєктів.

Також ви дізнаєтеся більше про

  • державну політику та підтримку розвитку зеленої економіки на регіональному та національному рівнях, зокрема можливості фінансування зелених ініціатив (гранти, програми підтримки);

  • успішні кейси впровадження зелених технологій місцевим бізнесом.  

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/VMXMzrKU33NLuv4h6

 

ЗОДА