05-05-2017 | категорія: Новини

Практичний семінар «Європейська програма Horizon 2020» (Київ)


Шановні підприємці! Рекомендуємо взяти участь у практичному семінарі: «Європейська програма Horizon 2020: Безповоротне фінансування інновацій та виробнича кооперація з підприємствами Європи»

Дата проведення: 18 травня 2017 р.

 

Якщо Ви талановитий дослідник, маєте зареєстроване підприємство МСБ з конкурентними інноваційними розробками але Вам бракує фінансових можливостей, тоді цей семінар для Вас!

 

Питання, які будуть розглядатися на семінарі:

 • Види діяльності та фінансування
 • Інструменти фінансування для МСБ: Фаза 1-3
 • Як взяти участь
 • Пошук цільових конкурсів
 • Пошук партнерів
 • Реєстрації та валідації українських підприємств
 • Підготовка та подання Пропозиції

 

ПРАКТИЧНА СЕСІЯ:

 • Створення консорціумів для написання заявки на грант та співробітництва в Horizon2020
 • Заповнення форми Профілю члена консорціума H2020 учасниками Форуму
 • Презентації профілів H2020 учасниками (3-5 хвилин кожен)
 • Попередня “brokerage-зустріч” H2020.
 • Коучинг із створення консорціуму.

 

Мета семінару – професійно проінформувати українські підприємства і зацікавлені сторони про нову можливість отримати безплатне фінансування і встановити виробничу кооперацію з підприємствами з Європи; первинна консультація, аналіз профілю підприємства та його можливостей отримати безоплатне фінансування.

________________________________________

Ведучий семінару: Володимир Матюшко, к.т.н., експерт Horizon/Горизонт 2020 з  питань пошуку цільових конкурсів, партнерів, реєстрації та валідації підприємств, підготовки і подачі Пропозиції, а також супроводження до отримання фінансування.

Спеціальний гість семінару – представник української інноваційної компанії R&S Quantum. Унікальна можливість для учасників семінару поспілкуватися з підприємцем, який пройшов семінар та проходить програму акселерації.

_______________________________________
Організатор: ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», відділ економічного зростання та структурних змін в економіці, інформаційний партнер заходу – Національна платформа МСБ.

067 440 4338 – Світлана Миколаївна Щегель

E-mail: Svetlana.ief@yandex.ua

________________________________________
Цільова аудиторія:

 • підприємства в сфері ІТ, телеком, фармацевтика, біотехнології, авіабудування, нанотехнології, енергоефективність та інші високотехнологічні галузі;
 • МСБ з інноваційними розробками;
 • неприбуткові дослідницькі організації.

УВАГА! Участь у семінарі тільки за умов попередньої реєстрації та заповнення анкетної форми. Підтвердження та запрошення будуть надіслані на електронну пошту.

РЕЄСТРАЦІЯ

 

Вартість участі: – 70 грн. при попередній оплаті

100 грн. при оплаті у день проведення.

 

Увага! Для учасників Національної платформи МСБ вартість участі у семінарі –  50 грн.

При реєстрації анкети введіть: “Платформа МСБ” в полі промо-код”

 

 

Реквізити для оплати участі у семінарі:р/р: 31259369103952

ДКСУ м. Київ

МФО: 820172

ЄДРПОУ: 25199155Призначення платежу: код доходів 25020100 благодійний внесок на проведення практичного семінару Горизонт 2020

Дата проведення: 18 травня 2017 р.

Час проведення: 14.30 – реєстрація учасників, 15.00 – початок семінару. Тривалість 3 години.

Місце проведення: м. Київ, вул. П.Мирного, 26 (4й поверх, конференц-зал)

 

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

Програма Horizon 2020: українські підприємства мають можливість взяти участь в Європейській програмі горизонт 2020 (Horizon 2020). Горизонт 2020 пропонує велику різноманітність можливостей фінансування наукових досліджень та інноваційної діяльності через конкурси, які викладені в програмі роботи Horizon 2020. Зокрема підпрограма «Індустріальне лідерство» підтримує такі ключові технології, як ІКТ, нанотехнології, матеріали, біотехнології, виробництво, космос. Розмір фінансування від 100 тис. евро до 3 млн. євро. Залежно від типу проекту ЄС фінансує від 70-100% суми розробки. Також українські підприємства можуть знайти серед учасників Горизонт 2020 партнерів в країнах-членах ЄС з розробки і виводу на європейські ринки інноваційних продуктів. Програма має широку тематичну спрямованість і спрощену процедуру для участі інноваційних підприємств малого та середнього бізнесу (МСБ).

 

Що таке COSME

Competiveness of Small and Medium Enterprises (COSME) – європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу. COSME (2014-2020) – це програма ЄС в рамках Горизонт 2020, що спрямована на зміцнення конкурентоспроможності та стійкості малих та середніх підприємств, загальний бюджет якої складає 2,3 млрд євро

Які можливості це відкриває для українського МСБ

Програма COSME – підтримує проекти різноманітної тематики, які включають полегшення виходу на зовнішні ринки, поліпшення умов для конкурентоспроможності, формування культури ведення бізнесу, кластери, туризм, зниження адміністративного тягаря для компаній і захист прав інтелектуальної власності для компаній, що працюють у країнах, які не є членами ЄС. Реалізація проектів у рамках COSME також сприятиме просуванню нових можливостей у рамках поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі, як для українських, так і для європейських компаній.

Україна стала восьмою країною за межами ЄС, яка приєдналася до програми COSME. Також серед цих країн є Чорногорія, колишня Югославська Республіка, Македонія, Молдова, Туреччина, Албанія, Сербія та Вірменія.

 

НОВИНИ: Українська ІТ-компанія виграла мільйонний грант від програми ЄС

Українська ІТ-компанія POLYTEDA CLOUD виграла мільйонний грант у рамках програми ЄС Horizon 2020 на розробку інноваційного проекту Physical Verification (PV) Сloud. «POLYTEDA CLOUD отримає від Єврокомісії 1 мільйон 220 тисяч євро на дворічний проект. Це є перший і єдиний подібний успіх від України».

 Програма “Horizon 2020” – чудове «вікно можливостей» стартапів із глобальним потенціалом. Перша фаза передбачає фінансування на приблизно 50 тисяч євро, друга фаза – від півмільйона до 2,5 мільйонів євро. Проте учасників з України дуже мало: за останні 3 роки українські компанії залучили 10 мільйонів євро, у той час як європейські компанії – сотні мільйонів. «Ми закликаємо використовувати цю ініціативу, тому що це один із небагатьох реальних інструментів […], який дозволяє змагатися за фінансування і у чесній конкуренції вигравати»

 

Джерело: Національна платформа малого та середьнього бізнесу