24-04-2025 | категорія: Новини

Підтримка аграріїв триває: фермери Запорізької області можуть безоплатно отримати насіння кукурудзи


Українські аграрії продовжують отримувати підтримку – Міністерство аграрної політики та продовольства України разом із компанією Bayer та Всеукраїнською асоціацією громад оголосили про старт нової програми з надання посівного матеріалу. Про це повідомляє Мінагрополітики

Зокрема, фермери із Запорізької, Донецької, Сумської, Харківської та Чернігівської областей (окрім тимчасово окупованих територій) зможуть безплатно отримати насіння кукурудзи бренду DEKALB® для весняної посівної кампанії 2025 року.

Хто може подати заявку:

  • юридичні особи та ФОПи, зареєстровані в Державному аграрному реєстрі (ДАР);

  • господарства, що обробляють від 5 до 500 га землі;

  • зокрема, сімейні фермерські господарства.

Прийом заявок триватиме до 30 квітня або до вичерпання обсягів допомоги. Подати заявку можна через ДАР, обравши програму «Отримання насіння кукурудзи бренду DEKALB®».

Якщо заявку погодять, аграрії отримають до 25 посівних одиниць насіння кукурудзи (1 одиниця = 1 гектар), залежно від площі обробітку. Видача насіння розпочнеться на початку травня і триватиме близько двох тижнів.

Із початку повномасштабної війни в межах цього проєкту вже доставлено понад 800 тонн насіння овочів і зернових, що дозволило аграріям із 971 громади зібрати понад 500 тис. тонн врожаю. Ініціатива довела свою ефективність і зараз продовжує допомагати фермерам на деокупованих та прифронтових територіях.

 

ЗОДА