01-07-2016 | категорія: Наші успіхи

О решении горсовета по снижению процентной ставки по паевому участию.

Вчера 30.06.2016 года на сессии Запорожского горсовета, в том числе и за иннициативой и предложением Бизнес-Союза, было принято решение, которым процент паевого участия снижен с 10% до 1%.

К сожалению, не все наши предложения учтены, но это тоже наше достижение.

http://meriazp.gov.ua/test/index.php?id=42&pid=17917

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 30 -2016-06-30 - ПРОЕКТ №31 "Про внесення змін до рішення міської ради від 10.09.2014 №40 «Про внесення змін до Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури м.Запоріжжя, затвердженого рішенням міської ради від 24.12.2012 № 77» (оприлюднено 26.05.2016, уточнено 24.06.2016, 29.06.2016) (Варіант 2)

                                                                                    Варіант 2                ПРОЕКТ №31

 

      Керуючись Цивільним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності» та з метою забезпечення розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Запоріжжя, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

      1. Внести зміни до Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Запоріжжя, затвердженого рішенням Запорізької міської ради від 24.12.2012 №77 «Про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Запоріжжя», виклавши його у новій редакції (додається).

      2. Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури м.Запоріжжя (надалі Порядок), затверджений даним рішенням, набирає чинності з моменту оприлюднення цього рішення, крім пункту 3.4 Порядку, який набирає чинності з 01.01.2021р.

      3. До 31.12.2020 р. розмір пайової участі у розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури м. Запоріжжя встановити:

      - для нежитлових будівель та споруд – 1% загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта;

      - для житлових будинків – 1% загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта.

      Дане рішення набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення.

      4. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації міської ради оприлюднити дане рішення в газеті «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської влади.

      5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М., та постійну комісію з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Чумаченко І.М.).

 

 

 

Міський голова                                                                                                                                  В.В.Буряк

 

Рішення підготовлено:

департаментом архітектури та

містобудування міської ради

В.о.директора департаменту -                                                                                                     Л.М.Буянкова