13-05-2026 | категорія: Новини

«Досвід має значення»: в Україні стартував проєкт для працевлаштування людей старше 50 років


Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України спільно з партнерами запускає проєкт дорослого стажування для людей 50+ «Досвід має значення».  

Мета – допомогти кандидатам повернутися на ринок праці або змінити кар’єрний трек, а бізнесу – знайти вмотивованих і підготовлених працівників. Програма є частиною Національної стратегії безбар’єрності на 2026 рік.

«Досвід має значення» передбачає три ключові складові:

  1. Навчальна програма для людей 50+, яка допоможе підготуватися до нового етапу в кар’єрі, оновити резюме, краще зрозуміти сучасні вимоги ринку праці та впевненіше проходити співбесіди. 

  2. Зустрічі з роботодавцями та обговорення формату співпраці.

  3. Можливе працевлаштування або стажування у роботодавця тривалістю до 10 днів, під час якого людина може на практиці ознайомитися з робочими процесами, а компанія – оцінити її досвід, мотивацію і відповідність посаді. 

У центрі проєкту – не вік людини, а поєднання її досвіду, мотивації та готовності навчатися з урахуванням реальних потреб роботодавця. 

Подати заявку на участь у проєкті можуть кандидати та компанії вже зараз за посиланням

«Досвід має значення» реалізується Мінекономіки України спільно з Державним центром зайнятості, агропромхолдингом «Астарта-Київ», благодійним фондом «Життєлюб» та Федерацією роботодавців України.  

 

ЗОДА