23-01-2026 | категорія: Новини

Для підприємців запрацювало вікно звернень щодо когенерації на платформі «Пульс»


Відтепер обласні військові адміністрації працюють із запитами бізнесу щодо когенерації через онлайн-платформу «Пульс». Це забезпечить прозору та швидку взаємодію між підприємцями та владою. Про це повідомляє Премʼєр-міністерка України Юлія Свириденко

Через Пульс підприємці можуть надіслати звернення щодо:

  • встановлення когенераційних установок;

  • генераторів і систем зберігання енергії;

  • підключення до мереж. 

Онлайн-платформа є офіційним каналом фіксації проблеми та стартом її опрацювання. 

Як подати звернення:

  • увійти в кабінет на платформі «Пульс»;

  • заповнити форму запиту;

  • у темі запиту додатково вказати «Когенерація». 

Звернення збирає та опрацьовує Мінекономіки. Це дозволяє бачити повну картину проблем бізнесу та системно їх вирішувати. 

 

ЗОДА