23-01-2026 | категорія: Новини
Для підприємців запрацювало вікно звернень щодо когенерації на платформі «Пульс»
Відтепер обласні військові адміністрації працюють із запитами бізнесу щодо когенерації через онлайн-платформу «Пульс». Це забезпечить прозору та швидку взаємодію між підприємцями та владою. Про це повідомляє Премʼєр-міністерка України Юлія Свириденко.
Через Пульс підприємці можуть надіслати звернення щодо:
-
встановлення когенераційних установок;
-
генераторів і систем зберігання енергії;
-
підключення до мереж.
Онлайн-платформа є офіційним каналом фіксації проблеми та стартом її опрацювання.
Як подати звернення:
-
увійти в кабінет на платформі «Пульс»;
-
заповнити форму запиту;
-
у темі запиту додатково вказати «Когенерація».
Звернення збирає та опрацьовує Мінекономіки. Це дозволяє бачити повну картину проблем бізнесу та системно їх вирішувати.